Оголошення!

 

У 2021 році Центр вертебрології і реабілітації продовжує свою роботу (з дотриманням протиепідемічних заходів).

Проводяться консультації вузьких спеціалістів, стаціонарне та амбулаторне лікування.

 

ПРОГРАМА ОЗДОРОВЛЕННЯ

В серпні 2019 року в Центрі вертебрології і реабілітації створено нову програму боротьби з надлишковою масою тіла. Як відомо, ожиріння тягне за собою розвиток багатьох хронічних захворювань, таких як цукрового діабету, гіпертонії, ішемічної хвороби серця, жирового гепатозу, остеоартриту, остеохондрозу, новоутворень, дисгормональних станів та ін., а також підвищує смертність в цілому. Попередити страшні наслідки набагато легше, аніж лікувати невиліковні хвороби.

Дана програма спрямована на відновлення краси організму (в тому числі із застосуванням антицелюлітних методик), оздоровлення організму і покращення самопочуття та настрою.

В арсеналі закладу потужня природна сила гідротерапії – це лікувальні душі (Шарко, циркулярний) та ванни (перлинні, підводний душ – масаж, радонові, бішарові та ін.), ударно-хвильова терапія, лікувальний масаж (а також антицелюлітний), лікувальна фізкультура, парафіно-озокеритові аплікації і широкий перелік апаратної фізіотерапії.

Лікарі центру для кожного відвідувача підберуть індивідуальний комплекс процедур.

А за наявності больового синдрому в хребті та суглобах проконсультують лікарі-спеціалісти: вертебрологи та ортопеди-травматологи.

Слід враховувати, що дані процедури мають свої протипокази:

 1. Всі захворювання в гострій стадії.
 2. Хронічні захворювання в стадії загострення та декомпенсації.
 3. Гострі інфекційні захворювання.
 4. Злоякісні та доброякісні новоутворення, також при підозрі на ці захворювання.
 5. Вагітність на всіх термінах.
 6. Туберкульоз в активній стадії.
 7. Всі форми захворювань крові.
 8. Гнійні процеси та ускладнення.
 9. Часто повторювані або рясні кровотечі.
 10. Порушення серцевого ритму.
 11. Психічні захворювання.

Підтвердити відсутність протипоказів можуть додаткові методи обстеження, які рекомендовано мати при собі, а саме: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, ЕКГ, флюрографія (або рентгенографія легень), заключення гінеколога (уролога для чоловіків) (після 40 років обов'язково). При відсутності даних заключень, дообстежитись можливо в нашому центрі та інших лікувальних закладах.

Отримати якісні фізіотерапевтичні процедури за доступними цінами можна за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівське шосе 1. Телефон для довідок (0412) 44-72-39.

З приводу оздоровчої програми звертатися до завідуючого відділення фізіотерапії на другому поверсі.